Magija je počela! Paljenjem prazničnih lampica, večeras u 19h je otvoren Podgorički praznični pazar.
View this post on Instagram
Narednih dana (i noći!), sve do 8. januara, očekuju nas muzički nastupi renomiranih izvođača i lokalnih bendova različitih muzičkih žanrova, kao i nastupi DJ-eva.
Manifestacija je obogaćena gastro ponudom i prezentacijom lokalnih proizvoda, što je poseban ugođaj praznika.
Pažnja je posvećena i najmlađima, kroz predstave, animacije, kreativne radionice i interaktivne sadržaje.
Pored zabavnog segmenta, program uključuje i raznovrsne kulturno-umjetničke sadržaje, poput nastupa folklornih ansambala, horskih koncerata, prigodnih programa inspirisanih tradicijom i prazničnim duhom.



“Upravo kvalitet i kontinuitet programa doprinijeli su tome da Podgorički pazar ove godine dobije nagradu za najbolju manifestaciju u kontekstu promocije turizma, što predstavlja značajno priznanje i potvrdu da ova manifestacija iz godine u godinu unapređuje sadržaj i standarde organizacije” – podsjećaju iz Glavnog grada.
Turistička organizacija Podgorice i Sekretarijat za kulturu Glavnog grada kroz programske sadržje i manifestacije nastavljaju da razvijaju kulturnu i turističku ponudu Podgorice, afirmišući i Podgorički pazar kao jednu od najznačajnijh prazničnih manifestacija u Crnoj Gori.
Naslovna fotografija: Boris Pejović /Vijesti



Pridružite se diskusiji